1 خدمات نمای اسپایدر
2 خدمات نمای فین گلس
3 خدمات دربهای شیشه ای سکوریت
4 خدمات نمای کامپوزیت
5 خدمات ویترین های شیشه ای
6 خدمات کرکره های اتومات
7 خدمات یرق آلات NHN
8 خدمات شیشه های لمینت
10 خدمات شیشه دکوراتیو
11 خدمات شیشه های دوجداره
12 خدمات کابین دوش حمام
13 درب اتوماتیک شیشه ای
14 اجرای خدمات مربوط به شیشه
15 هندریل های شیشه ای
16 شیشه های دکوراتیو
17 پارتیشن شیشه ای
18 شیشه های ترکیبی با استیل
19 طراحی و مهندسی نماهای مدرن
20 نمای کرتن وال
21 ترموود
22 سرامیک خشک
23 شیشه های سکوریت
24 شیشه های لمینت
25 شیشه های دکوراتیو
26 شیشه دو جداره
27 موتور های اتوماتیک
28 موتور کرکره
29 موتور های درب شیشه ای
30 هندریل و پای نرده
31 پایه ها
32 کامپانت دفنی
33 کامپانت رو کار
34 یراق آلات شیشه
35 انواع استوپ
36 انواع لولا ها
37 انواع دستگیره ها
38 انواع بست و اتصالات
39 انواع فریم ها
40 انواع قفل ها
41 انواع ریل ها
42 یراق آلات اسپایدر
43 اسپایدر فیکس
44 فین گلس
45 اسپایدر کلمپ
 

RSS
02

نرده شیشه ای

posted on
نرده شیشه ای
نرده شیشه ای
Read More
Categories: | Tags: اتصالات شیشه , یراق آلات شیشه های نشکن و اسپایدر , فروش انواع یراق آلات اسپایدر , فروش یراق آلات , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , هندریل و پای نرده , هندریل شیشه ای , نرده شیشه ای , دیوار شیشه ای و هندریل , انواع شیشه ها , شیشه های سکوریت , شیشه های لمینت , شیشه های دکوراتیو , شیشه دکوراتیو , شیشه رنگی دکوراتیو , شیشه دو جداره , انواع شیشه دوجداره , موتور های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای | Comments: (0) | View Count: (761)
نرده شیشه ای بالکن و تراس,حفاظ شیشه ای بالکن
نرده شیشه ای بالکن و تراس,حفاظ شیشه ای بالکن
Read More
Categories: | Tags: اتصالات شیشه , یراق آلات شیشه های نشکن و اسپایدر , فروش انواع یراق آلات اسپایدر , فروش یراق آلات , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , هندریل و پای نرده , هندریل شیشه ای , نرده شیشه ای , دیوار شیشه ای و هندریل , انواع شیشه ها , شیشه های سکوریت , شیشه های لمینت , شیشه های دکوراتیو , شیشه دکوراتیو , شیشه رنگی دکوراتیو , شیشه دو جداره , انواع شیشه دوجداره , موتور های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای , نرده شیشه ای بالکن و تراس , حفاظ شیشه ای بالکن | Comments: (0) | View Count: (778)

New Page 1

انواع مختلف تراس شیشه ای
ساختاربالکن با بکارگیری شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده شیشه ای بالکن استیل عمودی.

شیشه بالکن شامل پانلهای شیشه‌ای است که تنها از طریق بست ثابت نگه داشته می‌شوند.

این محصول پس از نصب معمولاً در هر یک متر و شاید بیشتر، یک نرده شیشه ی تراس عمودی دارد.

شیشه بالکن فریم لس

کاملا فریم لس:
در این حالت از هیچگونه اتصالی استفاده نمی‌شود و تنها در فواصل زیاد از نرده شیشه ی تراس عمودی یا اتصالات استفاده می‌شود. در شیشه بالکن فریم لس دیدی شفاف و بلامانع از محیط بیرون در اختیاربیننده قرار می‌گیرد.

مزایای شیشه تراس:
• نمای یکدست شیشه‌ای جهت فضای بالکن به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید.

• شیشه تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می‌کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره‌مند گردد.

• به واسطه بسته شدن فضا با شیشه‌های متحرک شیشه تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می‌شود نظافت فضای شما با استفاده از بالکن شیشه‌ای کاملاً راحت خواهد بود.

• شیشه تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می‌باشند.

• شیشه بالکن از پانل‌های عمودی تشکیل‌شده است که در بالکن شما نمایشی بدون مانع و بدون توجه به شرایط آب و هوایی را به شما ارائه می‌دهد.

هر یک از پانل‌ها مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌گردد.

شیشه بالکن پارتیشن

شیشه ریلی بالکن :
مجموعه پنلهای ریلی بالکن ما در برخی موارد می‌تواند بدون هیچ نگهدارندِ عمودی با ساختاری شبیه به نرده‌های شیشه‌ای اعمال گردند، اگر برای ایجاد این پانل‌ها، ریل‌های عمودی موردنیاز باشد، مکرراً ریل‌ها در فواصل کم قرار نمی‌گیرند، این ریل‌ها می‌توانند تقریباً هر ۲ متر یک‌بار قرار بگیرند یا اینکه از اتصال بند یا گیره اتصال استفاده شود.

نرده شیشه ای برای بالکن:
امروزه جلوگیری از بروز حادثه دغدغه بزرگی برای افراد شده است. استفاده از نرده شیشه ای برای بالکن می تواند یکی از راه حله های جلوگیری از حادثه باشد. نرده شیشه ای برای بالکن همانطور که از نامش مشخص است از شیشه سکوریت 10 میل ساخته می شود. ترکیب شیشه سکوریت , استیل که نرده شیشه ای برای بالکن را می سازد می تواند به زیبایی نمای ساختمان شما بیافزاید.

شیشه بالکن در تهران:
استفاده از شیشه بالکن در تهران یکی از ملزومات لازم در هر ساختمانی می باشد. هوای آلوده تهران و صدای زیاد که یکی از معضلات شهرنشینی در تهران می باشد. شیشه بالکن در تهران می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا را به داخل واحد را بگیرد. شیشه بالکن در تهران را می توانید از طریق طریق سایت بزرگترین مجری شیشه بالکن در سطح کشور (گروه صنعتی رامادر) سفارش دهید و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. علاوه بر تهران، کرج نیز از مشکل آلودگی و همچنین سرمای شدید نیز برخوردار است. بالکن شیشه ای کرج می تواند همانند منازل تهران، کمک به جلوگیری از نفوذ آلودگی کند. بالکن شیشه ای کرج یک نیاز واجب برای آپارتمان ها و منازلی که دارای بالکن هستند می باشد.

بالکن شیشه ای:
در ساختمان های امروزی، بالکن ها جای حیات خانه های قدیمی را گرفته اند؛ از طرفی، ورود سرما از طریق بالکن، دردسری برای افراد داخل آپارتمان ها ایجاد کرده است. بالکن شیشه ای می تواند در فصل سرما، جلوی نفوذ سرما را بگیرید. بالکن شیشه ای مناسب برای تمامی آپارتمان های دارای بالکن می باشد. شما می توانید برای سفارش بالکن شیشه ای و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالکن شیشه ای با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، با کارشناسان رامادر تماس گرفته و در مورد بالکن شیشه ای اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

شیشه بالکن در تهران
استفاده از شیشه بالکن در تهران یکی از ملزومات لازم در هر ساختمانی می باشد. هوای آلوده تهران و صدای زیاد که یکی از معضلات شهرنشینی در تهران می باشد. شیشه بالکن در تهران می تواند جلوی ورود آلودگی و صدا را به داخل واحد را بگیرد. شیشه بالکن در تهران را می توانید از طریق طریق سایت بزرگترین مجری شیشه بالکن در سطح کشور (گروه صنعتی رامادر) سفارش دهید و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. علاوه بر تهران، کرج نیز از مشکل آلودگی و همچنین سرمای شدید نیز برخوردار است. بالکن شیشه ای کرج می تواند همانند منازل تهران، کمک به جلوگیری از نفوذ آلودگی کند. بالکن شیشه ای کرج یک نیاز واجب برای آپارتمان ها و منازلی که دارای بالکن هستند می باشد

بالکن شیشه ای
در ساختمان های امروزی، بالکن ها جای حیات خانه های قدیمی را گرفته اند؛ از طرفی، ورود سرما از طریق بالکن، دردسری برای افراد داخل آپارتمان ها ایجاد کرده است. بالکن شیشه ای می تواند در فصل سرما، جلوی نفوذ سرما را بگیرید. بالکن شیشه ای مناسب برای تمامی آپارتمان های دارای بالکن می باشد. شما می توانید برای سفارش بالکن شیشه ای و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالکن شیشه ای با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، با کارشناسان رامادر تماس گرفته و در مورد بالکن شیشه ای اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید