Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR SKIN! DO NOT UNINSTALL THEME which will cause unrecoverable data loss!
1 خدمات نمای اسپایدر
2 خدمات نمای فین گلس
3 خدمات دربهای شیشه ای سکوریت
4 خدمات نمای کامپوزیت
5 خدمات ویترین های شیشه ای
6 خدمات کرکره های اتومات
7 خدمات یرق آلات NHN
8 خدمات شیشه های لمینت
10 خدمات شیشه دکوراتیو
11 خدمات شیشه های دوجداره
12 خدمات کابین دوش حمام
13 درب اتوماتیک شیشه ای
14 اجرای خدمات مربوط به شیشه
15 هندریل های شیشه ای
16 شیشه های دکوراتیو
17 پارتیشن شیشه ای
18 شیشه های ترکیبی با استیل
19 طراحی و مهندسی نماهای مدرن
20 نمای کرتن وال
21 ترموود
22 سرامیک خشک
23 شیشه های سکوریت
24 شیشه های لمینت
25 شیشه های دکوراتیو
26 شیشه دو جداره
27 موتور های اتوماتیک
28 موتور کرکره
29 موتور های درب شیشه ای
30 هندریل و پای نرده
31 پایه ها
32 کامپانت دفنی
33 کامپانت رو کار
34 یراق آلات شیشه
35 انواع استوپ
36 انواع لولا ها
37 انواع دستگیره ها
38 انواع بست و اتصالات
39 انواع فریم ها
40 انواع قفل ها
41 انواع ریل ها
42 یراق آلات اسپایدر
43 اسپایدر فیکس
44 فین گلس
45 اسپایدر کلمپ
 

Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR Module! DO NOT UNINSTALL MODULE which will cause unrecoverable data loss!

آسادر کیفیت یراق‌آلات شیشه سکوریت آسادر


کیفیت یراق‌آلات شیشه سکوریت آسادر:
هرچه یراق از کیفیت بالاتری بهره‌مند باشد حرکت و اتصال شیشه سکوریت نیز مطمئن‌تر خواهد بود و درنتیجه احتمال شکستن شیشه سکوریت بسیار کاهش می‌یابد،یراق شیشه سکوریت نقش مهمی در سهولت تردد دارد . به‌طور مثال در شیشه فروشگاه لولایی چنانچه یراق‌آلات و استوپ شیشه سکوریت (میرال)باکیفیت باشد درب شیشه سکوریت به‌راحتی باز و بسته‌شده و تردد به بهترین نحو صورت می‌گیرد،یراق‌آلات ارزان بسیار نامرغوب بوده و به پروژه و سازه آسیب‌های جدی وارد می‌کند.
امری که صرفه‌جویی اولیه را کاملاً از بین برده و آن را تبدیل به ضرر می‌کند.
تمام یراق‌آلات تولید داخل و یا وارداتی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و کارشناسان ما همواره پاسخ گوی نیازها و سفارش‌های شما می‌باشند،قبل از اینکه شما جایگزینی برای شیشه سکوریت خود انتخاب کنید، شما ممکن است بخواهید بدانید که چه نوع محصولی برای شما مناسب است،نوع مقاومی که در کنار ارزان بودن، کارآمد هم باشد. ما در شرکت رامادر قادر هستیم محصولی متناسب با بودجه شما برایتان سفارشی‌سازی نماییم.

نکاتی در مورد تعویض شیشه پنجره با شیشه سکوریت:
دو نوع شیشه برای استفاده در درب و پنجره‌ها موجود می‌باشد:


سکوریت
معمولی معروف به شیشه نرم
گزینه‌های دیگر برای تعویض شیشه:

اگر شما نیاز به جایگزینی پنجره با هر نوع شیشه،دارید، فقط با کارشناسان ما در شرکت آسادر تماس حاصل نمایید. نوع سکوریت در برنامه‌های کاربردی که در آن نوع استاندارد و معمولی می‌تواند یک خطر بالقوه ایجاد نماید، می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. به این دلیل که نوع سکوریت چهارتا پنج برابر قوی‌تر از شیشه استاندارد است و به ذرات ریز و تیز شکسته نمی‌شود. عملیات حرارتی و تصعید سریع، آن را بسیار مقاوم می‌سازد. این شیوه شکل‌گیری، آن را در برابر حرارت مقاوم می‌سازد.می‌تواند در شرایطی که خطر شکستگی به دلیل تأثیر گرمای شدید وجود دارد، مورداستفاده قرار گیرد. معمولاً درب و پنجره زمانی می‌شکند که انتظار آن را ندارید و معمولاً این کار درزمانی نامناسب صورت می‌گیرد.

جدا از در نظر گرفتن یراق‌آلات مورداستفاده در محصولات سکوریت جهت کیفیت نصب و ماندگاری و خراب نشدن دلیل بسیار بزرگی که اکثر ارائه‌دهندگان به مشکل می‌خورند نحوه‌ی نصب نامناسب است تراز بودن، شاقول کردن، زدن چسب به واشرهای لولا، از عوامل مهم در نصب این محصول می‌باشد.

تیم حرفه‌ای نصب شیشه سکوریت آسادر:

کارشناسان رامادر پس از اعلام درخواست مشتریان گرامی و پس از تاییدات و توافقات اولیه جهت عقد قرارداد به محل نصب رفته و از محل نصب نیز بازدید به عمل می‌آورند و اندازه‌گیری اولیه را انجام می‌دهند. پس‌ازاین مراحل شرکت آسادر با ارائه طرح 3D دهنه کار به مشتریان خود کمک می‌کند تا شِمای کار را قبل از نصب ببینند.

در این مرحله پس از تائید نهایی دستور نقشه برای ساخت و تهیه و آماده‌سازی ملزومات به بخش کارخانه رفته و پس از آماده‌سازی شیشه میرال(سکوریت)در ابعاد موردنیاز، گروه نصاب مجرب و کارآزموده شرکت آسادر، عملیات نصب را انجام داده و در طی نسب کارشناس شرکت آسادر روزانه دو بار برای بازدید به محل نصب مراجعه می‌نماید.

آموزش نصب شیشه سکوریت:
آموزش نصب شیشه سکوریت بر خلاف سایر تکنیک ها، نیاز به گذراندن دوره ی عملی نیز دارد. آموزش نصب شیشه سکوریت باید توسط فردی مجرب و با تجربه آموزش داده شود تا بدون مشکل دوره آموزش نصب شیشه سکوریت به پایان رسد.

نصاب شیشه سکوریت:
نصب شیشه شکوریت لزوما باید توسط نصاب شیشه سکوریت انجام شود. نصاب شیشه سکوریت که توسط آسادر برای نصب شیشه سکوریت اعزام می شوند، از متبهر ترین نصاب شیشه سکوریت در سطح کشور می باشند. سرعت، دقت و کیفیت اجرا از مهمترین عواملی است که نصاب شیشه سکوریت باید به آن توجه کند. شرکت آسادر با بیش از روزانه 20 پروژه موفق و بدون ایراد از قوی ترین و پر سرعت ترین شرکت های ایران می باشد.

علت شکستن شیشه سکوریت:
علت شکستن شیشه سکوریت فقط اصابت یک شی از لبه شیشه سکوریت می باشد. علت شکستن شیشه سکوریت می تواند برخود شی تیز با قدرت به وسط شیشه می باشد.

نحوه‌ی نصب شیشه سکوریت آسادر:
چگونه امکان دارد که شیشه سکوریت بااین‌همه‌ی ویژگی‌های بارز، ناگهان بشکند! این انفجار زمانی رخ می‌دهد که لبه‌ای آن در مراحل نصب دچار شکست شده باشد و یا در محل اتصال یراق‌آلات، اعمال فشار باعث آسیب رسیدن به آن شده باشد و یا در هنگام نصب شیشه سکوریت، در تماس با سطح سخت قرارگرفته باشد،تمامی این عوامل دست‌به‌دست هم می‌دهند تا محصول شما دچار مشکل شود.

برای اینکه در نصب شیشه میرال خود دچار مشکل نشوید، بهتر است این کار را به افرادی باتجربه و خبره بسپارید که چندوچون تبحر و تجربه کافی داشته و تمامی موارد ایمنی نصب را رعایت می‌کنند. عدم آگاهی و مهارت لازم یک تیم نصب ، می‌تواند باعث بروز آسیب‌هایی بر روی محصول سکوریت شود که به‌مرور می‌تواند باعث انفجارهای ناگهانی آن شود.

دستورالعمل‌های ایمنی برای مصرف‌کنندگان شیشه سکوریت:

این محصول معمولاً در درب‌های ورودی، حمام و خیلی موارد دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند.شرکت آسادر در نصب از محصولاتی با بالاترین کیفیت بهره می‌گیرد این محصول را در دمای 600 درجه سانتی‌گراد ذوب و به‌طور ناگهانی با اعمال هوای فشرده‌ی خنک، به‌سرعت سرد می‌کنند. این فرآیند خنک‌کنندگی سریع باعث می‌شود تا سطوح آن به‌صورت جامد شود و یک‌لایه بیرونی سفت‌وسخت در سطوح پدید آید که نسبت به نوع معمولی قوی‌تر است و در برابر ضربه و تغییر دما مقاومت بیشتری دارد.

 

RSS
فروش و نصب شیشه سکوریت
Read More
Categories: | Tags: اتصالات شیشه , یراق آلات شیشه های نشکن و اسپایدر , فروش انواع یراق آلات اسپایدر , فروش یراق آلات , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , هندریل و پای نرده , هندریل شیشه ای , نرده شیشه ای , دیوار شیشه ای و هندریل , انواع شیشه ها , شیشه های سکوریت , شیشه های لمینت , شیشه های دکوراتیو , شیشه دکوراتیو , شیشه رنگی دکوراتیو , شیشه دو جداره , انواع شیشه دوجداره , موتور های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای | Comments: (0) | View Count: (819)
نحوه‌ی نصب شیشه سکوریت آسادور
Read More
Categories: | Tags: اتصالات شیشه , یراق آلات شیشه های نشکن و اسپایدر , فروش انواع یراق آلات اسپایدر , فروش یراق آلات , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , هندریل و پای نرده , هندریل شیشه ای , نرده شیشه ای , دیوار شیشه ای و هندریل , انواع شیشه ها , شیشه های سکوریت , شیشه های لمینت , شیشه های دکوراتیو , شیشه دکوراتیو , شیشه رنگی دکوراتیو , شیشه دو جداره , انواع شیشه دوجداره , موتور های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای , نحوه‌ی نصب شیشه سکوریت آسادور | Comments: (0) | View Count: (786)