1 خدمات نمای اسپایدر
2 خدمات نمای فین گلس
3 خدمات دربهای شیشه ای سکوریت
4 خدمات نمای کامپوزیت
5 خدمات ویترین های شیشه ای
6 خدمات کرکره های اتومات
7 خدمات یرق آلات NHN
8 خدمات شیشه های لمینت
10 خدمات شیشه دکوراتیو
11 خدمات شیشه های دوجداره
12 خدمات کابین دوش حمام
13 درب اتوماتیک شیشه ای
14 اجرای خدمات مربوط به شیشه
15 هندریل های شیشه ای
16 شیشه های دکوراتیو
17 پارتیشن شیشه ای
18 شیشه های ترکیبی با استیل
19 طراحی و مهندسی نماهای مدرن
20 نمای کرتن وال
21 ترموود
22 سرامیک خشک
23 شیشه های سکوریت
24 شیشه های لمینت
25 شیشه های دکوراتیو
26 شیشه دو جداره
27 موتور های اتوماتیک
28 موتور کرکره
29 موتور های درب شیشه ای
30 هندریل و پای نرده
31 پایه ها
32 کامپانت دفنی
33 کامپانت رو کار
34 یراق آلات شیشه
35 انواع استوپ
36 انواع لولا ها
37 انواع دستگیره ها
38 انواع بست و اتصالات
39 انواع فریم ها
40 انواع قفل ها
41 انواع ریل ها
42 یراق آلات اسپایدر
43 اسپایدر فیکس
44 فین گلس
45 اسپایدر کلمپ
 

RSS
22

درب اتوماتیک کشویی

posted on
درب اتوماتیک کشویی
درب اتوماتیک کشویی
Read More
Categories: | Tags: اتصالات شیشه , یراق آلات شیشه های نشکن و اسپایدر , فروش انواع یراق آلات اسپایدر , فروش یراق آلات , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , هندریل و پای نرده , هندریل شیشه ای , نرده شیشه ای , دیوار شیشه ای و هندریل , انواع شیشه ها , شیشه های سکوریت , شیشه های لمینت , شیشه های دکوراتیو , شیشه دکوراتیو , شیشه رنگی دکوراتیو , شیشه دو جداره , انواع شیشه دوجداره , موتور های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای | Comments: (0) | View Count: (769)
انواع دیگر درب شیشه ای اتوماتیک
انواع دیگر درب شیشه ای اتوماتیک
Read More
Categories: | Tags: انواع دیگر درب شیشه ای اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای , هندریل و پای نرده , پایه ها , کامپانت دفنی , کامپانت رو کار , یراق آلات شیشه , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , یراق آلات اسپایدر , اسپایدر فیکس , فین گلس , اسپایدر کلمپ | Comments: (0) | View Count: (806)
10 مزایای استفاده از درب های اتوماتیک
10 مزایای استفاده از درب های اتوماتیک
Read More
Categories: | Tags: 10 مزایای استفاده از درب های اتوماتیک , موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای , هندریل و پای نرده , پایه ها , کامپانت دفنی , کامپانت رو کار , یراق آلات شیشه , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , یراق آلات اسپایدر , اسپایدر فیکس , فین گلس , اسپایدر کلمپ , درب اتوماتیک شیشه ای , درب اتوماتیک , اسپایدر , نمای اسپایدر , نمای فین گلس , نمای گلس فین | Comments: (0) | View Count: (824)
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی چیست؟
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی چیست؟
Read More
Categories: | Tags: موتور کرکره , موتور های درب شیشه ای , هندریل و پای نرده , پایه ها , کامپانت دفنی , کامپانت رو کار , یراق آلات شیشه , انواع استوپ , انواع لولا ها , انواع دستگیره ها , انواع بست و اتصالات , انواع فریم ها , انواع قفل ها , انواع ریل ها , یراق آلات اسپایدر , اسپایدر فیکس , فین گلس , اسپایدر کلمپ , درب اتوماتیک شیشه ای کشویی چیست؟ | Comments: (0) | View Count: (749)

New Page 1

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای
درب شیشه ای اتوماتیک یکی از انتخاب هایی به شمار می رود که قابلیت تحت تاثیر قرار دادن چشم انداز ساختمان راداشته و در هر مکانی قابل استفاده است. مهم نیست که چه مقدار فضا برای نصب درب ها در اختیار دارید؛ زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای به شما کمک می کنند تا از کمترین فضای ممکن بیشترین بهره را ببرید.
این نوع درب ها با داشتن قابلیت های فراوان می توانند انتخاب مناسبی برای مکان های عمومی از جمله ادارات، بانک ها، ویلاها، شرکت ها، بیمارستان ها (که رعایت بهداشت در آن ها اهمیت فراوانی دارد)، مراکز توان بخشی، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ( اسلایدینگ )
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
علت اصلی استفاده از درب در ورودی تمامی سازه ها ، داشتن امکان نظارت و کنترل بر ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه می باشد . ضمنا از درب به عنوان یکی از وسایل کنترل و صرفه جویی مصرف انرژی در ساختمان نیز یاد می شود که امروزه و با توجه به رواج استفاده از درب های اتوماتیک ، میزان قابل توجهی از هزینه های انرژی استفاده کنندگان این نوع درب ها کاسته می شود که این امر استفاده از درب های اتوماتیک را از هزینه به یک سرمایه گذاری مطمئن تبدیل می کند . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ( اسلایدینگ )یکی از متداول ترین و پر مصرف ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی معمولا در حالت چهار لنگه ( دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک ) ارائه می شود اما در قالب دو لنگه و بدون لنگه ثابت نیز ارائه می شود . ضمنا درب اتوماتیک شیشه ای کشویی امکان طراحی و ساخت در قالب فریم S را نیز دارد .

محصولات درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک
درب اتوماتیک تلسکوپی
درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی Automatic Telescopic Sliding Doors

زیبایی ظاهری نما و درب ورودی ساختمان تاثیر بسزایی در جلب مشتری و افزایش ترافیک ورودی دارد و با توجه به محدودیت فضای همیشگی که در سیستم مدرن شهرنشینی بوده و هست ، درب های اتوماتیک تلسکوپی به عنوان یک راه حل ایده آل برای استفاده در ورودی فضاهای تجاری با ورودی یا اماکن پرتردد یا فضاهایی که امکان استفاده از درب اتوماتیک کشویی نمی باشد ، توصیه می شوند . درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان استفاده حداکثری ( 70 % ) از فضای ورودی را می دهند . ضمنا درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان طراحی در قالب فریم S را نیز دارد . یکی از مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان نصب آسان و بدون نیاز به هرگونه تخریب می باشد . نقش درب در خوشامدگویی و بزرگداشت افرادی که به ساختمان رفت و آمد دارند نقشی انکار نشدنی است ، با توجه به ساختار منحصر به فرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ، این مدل بهترین انتخاب برای بزرگداشت مخاطبین است .درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی (زاویه دار) 
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مناسب برای مکانهایی که ورودی آنها در کنج واقع شده است.
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مناسب برای فضاهایی که معماری آنها بر اساس زاویه های متعدد طراحی گردیده است.
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای سنسورهای مایکروویو خاص برای جلوگیری از برخورد با افراد
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای سیستم ضد برخورد هوشمند
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد و BMS
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی قابلیت نصب دربها از 90 درجه تا 175 درجه
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
این مکانیزم جهت اتوماسیون ورودی های زاویه دار و یا درب هایی که در کنج ساختمان ها تعبیه شده اند کاربرد دارد و به صورت کشویی در مسیر خطی با زاویه از قبیل تعیین درجه بین دو لنگه متحرک عمل می نماید از لحاظ معماری این سیستم تلفیق زیبایی ارائه می دهد و جهت فراهم کردن حداکثر اطمینان برای کارکرد مداوم دربهای اتوماتیک شیشه ای در مکانهای پر تردد طراحی شده است.

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی دارای ظاهری زیبا و سازگار با نماهایی که در آنها از ترکیبهای منحنی استفاده شده است.
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی قابل اجرا به صورت نیم دایره، دایره کامل و یا بیضی
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی امکان ارتباط با انواع سیستم های کنترل تردد و BMS
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی دارای میکروکنترل هوشمند با انواع تنظیمات کاربردی برای کاربران
دارای سیستم ضد برخورد هوشمند
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی قابل اجرا تا وزن هر لنگه 120 کیلوگرم و عرض بازشو مفید 2 متر
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی متفاوت بودن و خاص بودن همیشه یکی از اصلی ترین خواسته های سرمایه گذاران و مالکان ساختمان های لوکس بوده و هست .چرا که برخلاف اکثر سازه ها ، در سازه های لوکس مثل هتل های پنج ستاره ، محل برگزاری همایش های بین المللی و ... صرفا حفظ شان و منزلت افراد و آئین خاصی مدنظر است و به همین علت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای یک امر بدیهی خواهد بود .
درب های اتوماتیک گرد و نیم گرد همواره به عنوان زیباترین ورودی قابل استفاده به طراحان توصیه می شوند و یکی از بزرگترین مزایای درب های اتوماتیک نیم گرد و تمام گرد امکان تعریض و هماهنگ کردن آنها برای تمامی انواع نماهای قوس دار با هر عرضی می باشد .

از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد و تمام گرد عرض زیاد و فراهم کردن فضای ورودی ایده آل برای عبور و مرور افراد و وسایلشان می باشد که این مدل درب را تبدیل به یک انتخاب متداول در هتل ها می کند .

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی مناسب برای تمامی گزینه های زیر میباشند :
مکان های اداری - هتل ها- بانکها- مجتمع های تجاری و مسکونی- مراکز تفریحی و ورزشی(استخر)- فروشگاهها- فروشگاهای زنجیره ای- بیمارستانها - مراکز عمومی

مکانیزم Carve برای اتوماسیون ورودی هایی به شکل منحنی استفاده می شود. این مدل از زیباترین مدل دربهای اتوماتیک شیشه ای است که به صورت کشویی و در اشکال نیم دایره، مقعر یا محدب، دایره و بیضی مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر وجهه بسیار شیک و مدرنی که به نمای ورودی ساختمان می بخشد به حل مشکلات برآمده از معماری نوین نیز کمک شایانی می کند. این دربها در مدل دایره و بیضی کامل به عنوان فیلتر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق عمل می نماید..
درب اتوماتیک شیشه ای لولایی با توجه به اینکه حول محور لولا باز یا بسته می شود امکان تردد را در سه حالت فراهم می کند ، به طور معمول هر دو لنگه درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی در یک جهت باز و بسته می شوند ام در مواردی و بسته به خواست مشتری درب اتوماتیک شیشه ای لولایی امکان باز و بسته شدن هر لنگه در جهت های متفاوت را نیز فراهم می کند . در این نوع طراحی درب اتوماتیک شیشه ای لولایی که بیشتر در ترافیک های دو طرفه استفاده می شود . یک لنگه درب اتوماتیک شیشه ای لولایی به طرف داخل و یک لنگه آن به سمت بیرون باز و بسته می شود .

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی در ورودی اماکن پرتردد توصیه نمی شود اما در مواردی مثل عرض کم ورودی یا نیاز به استفاده از تمام عرض ورودی به عنوان یک راه حل مطمئن استفاده می شود .

درب اتوماتیک شیشه ای مدل تمام گرد

متفاوت بودن و خاص بودن همیشه یکی از اصلی ترین خواسته های سرمایه گذاران و مالکان ساختمان های

درب اتوماتیک تمام گرد
لوکس بوده و هست .چرا که برخلاف اکثر سازه ها ، در سازه های لوکس مثل هتل های پنج ستاره ، محل برگزاری همایش های بین المللی و ... صرفا حفظ شان و منزلت افراد و آئین خاصی مدنظر است و به همین علت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای یک امر بدیهی خواهد بود .

درب های اتوماتیک گرد و نیم گرد همواره به عنوان زیباترین ورودی قابل استفاده به طراحان توصیه می شوند و یکی از بزرگترین مزایای درب های اتوماتیک نیم گرد و تمام گرد امکان تعریض و هماهنگ کردن آنها برای تمامی انواع نماهای قوس دار با هر عرضی می باشد .

از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد و تمام گرد عرض زیاد و فراهم کردن فضای ورودی ایده آل برای عبور و مرور افراد و وسایلشان می باشد که این مدل درب را تبدیل به یک انتخاب متداول در هتل ها می کند .

از دیگر مزایای اصلی استفاده از درب اتوماتیک گرد ، صرفه جویی در انرژی است که این امر در مدل تمام گرد به علت ایزوله بودن فضای داخل درب تمام گرد ، به حداکثر می رسد .

  • راهنمای انتخاب درب شیشه ای
  • راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای
  • انواع درب اتوماتیک شیشه ای
  • برخی از مزایای درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک

New Page 1

راهنمای انتخاب درب شیشه ای
درب شیشه ای
برخی از کشورهای سازنده درب های شیشه ای ژاپن ، ایتالیا ، سویس می باشند .
برخی از گونه های درب های شیشه ای:
1 ) درب شیشه ای اتوماتیک 2 ) درب شیشه ای سکوریت
3 ) درب شیشه ای کشویی 4 ) درب شیشه ای برقی
5 ) درب شیشه ای ریلی 6 ) درب شیشه ای گردان
7 ) درب شیشه ای کشویی تلسکوپی 8 ) درب شیشه ای لولایی
درب شیشه ای اتوماتیک : به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود .
درب شیشه ای کشویی تلسکوپی : این درها از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل شده و از چشم الکترونیکی فرمان را دریافت می کند و نتیجتا لنگه های متحرک روی لنگه های ثابت قرار می گیرد .
درب شیشه ای کشویی : به صورت کشویی لنگه ها روی هم حرکت دارد .
درب شیشه ای گردان : قاب چرخشی و گردی دارد که همراه با سنسورهای دقیق حسی هنگام ورود و خروج ، در باز و بسته می شود و از انجایی که مجهز به عایق حرارتی می باشد ، مناسب برای اماکنی است که اختلاف دمای داخل و خارج زیاد می باشد .
درب شیشه ای سکوریت : علت استفاده از این گونه درب ها ، بعد امنیت است . اگر مورد اصابت ضربه قرار گیرد ، شیشه شکسته می شود اما بدون پاشیدگی ریزش است .
درب شیشه ای لولایی : این گونه از در ها به صورت دستی باز و بسته می شود و نسبت به درهای شیشه ای مقرون به صرفه تر است . نکته قابل توجه در این گونه از درها یراق آلات است که در صورت استفاده از یراق آلات نامناسب و نامرغوب بعد از مدتی نه چندان طولانی ، هزینه مجدد تحمیل خواهد کرد .

New Page 1

راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای آسادر
درب اتوماتیک شیشه ای را به روش های مختلفی می توان راه اندازی کرد:
• سنسور نزدیک شدن (مانند سنسور راداری) :وقتی عابر به سنسور نزدیک می شود، درب باز می شود.
• دکمه فشاری : وقتی عابر کلیدی را فشار می دهد، درب باز می شود.
• کنترل سطح دسترسی : در این حالت درب وقتی باز می شود که سیستم کنترل دسترسی، مجازبودن عابر از نظر عبور از درب را تعیین کند.
• خودکار : این حالت بیشتر در مورد آسانسورها کاربرد دارد.

New Page 1

انواع درب اتوماتیک شیشه ای
چندین نوع درب کشویی وجود دارد؛ این موارد عبارتند از:
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی استاندارد (تک لولا یا دو لولایی)
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تلسکوپی (دو یا چهار لولایی)
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دایره ای (بخشی دایره ای، نیمدایره ای یا دایره کامل)
اتوماتیک شیشه ای کشویی تاشو (تک لولا یا جفت لولایی)
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی هرمتیک (تک لولا یا جفت لولایی)
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی اتاق تمیز (تک لولا یا جفت لولایی)
درب های بازشونده اتوماتیک دارای طراحی باز (Open) می باشند و با برق، فنر، یا هردو بسته می شوند. چندین روش برای فعال سازی درب های بازشونده اتوماتیک وجود دارد که این روشها به شرح زیر است:
1. سنسور، عبور ومرور نزدیک خود را تشخیص می دهد. به طور کلی سنسورها برای درب های اتوماتیک عبارتند از:
• سنسور فشار: برای مثال، حصیر کف اتاق که به فشار شخص ایستاده بر روی آن عکس العمل نشان می-دهد.
• پرده یا پرتو مادون قرمز که نور نامرئی را در سنسورها درخشان می کند؛ اگر شخصی یا چیزی پرتو را مسدود کند، در مجددا باز می شود.
• سنسور حرکت که از رادار میکروموج کم توان برای اثر مشابه استفاده می کند.
• سنسور کنترل از راه دور (برای مثال، سنسورهای مبتنی بر موج های رادیویی یا فروسرخ) که می توان آنرا به وسیله ریموت کنترل از راه دور راه اندازی کرد و یا اینکه در داخل یک خودرو نصب کرد که این روش برای درهای گاراژ بسیار پرکاربرد می باشد.
2. دربهایی که پس از بررسی های ایمنی، کلید به صورت دستی عمل می کند که این کلید می تواند فشاری یا کارتی باشد.
3. دربهای فشاری که با هل دادن یا کشیدن توسط عابر کار می کنند که این نوع از دربها، به درب های نیازمند کمک نیز معروف می باشند.
علاوه بر سنسورهای فعال سازی، بازشدن اتوماتیک درب ها متناسب با سنسورهای ایمنی است. این سنسورها معمولا یک پرده یا پرتو مادون قرمز هستند، اما می تواند یک حصیر فشاری متناسب با سمت لولای درب باشد. هدف سنسور ایمنی، جلوگیری از برخورد درب با یک شیء در مسیر، با متوقف کردن یا آهسته کردن حرکت آن می باشد. در درب های اتوماتیک مدرن مکانیزمی قرار داده می شود تا هنگام قطع شدن برق، در را باز نگه دارد.
حرکات نوسانی (رفت وبرگشتی) درب: در بیشتر نقاط دنیا، حرکات نوسانی درب، یا کنترل دستی، در خارج درب یا سمت با ایمنی کمتر، هنگام مواجهه با درب تعیین می شود (یعنی، ایستادن در سمتی که شما از کلید استفاده می کنید، از بیرون به داخل آمدن، یا از مکان عمومی به مکان خصوصی رفتن).
در درب های بیرونی، حرکت به سمت راست بسیار مهم است، زیرا تیر سردرب معمولا شیبدار است و به منظور مقاومت در برابر ورود آب تجهیز می شود. در برخی از محصولات چوبی، نجار لبه هدایت را اریب می کند (وقتی درب در حال بسته-شدن باشد، لبه اول برای تحمل ستون است) به طوری که درب بدون اتصال تطبیق خوبی دارد. تعیین سمت دست یا جهت حرکت نادرست درب منجربه چسبیدن درب می شود و درب به خوبی بسته نمی شود یا اصطلاحا نشست
می کند(برای درب های بیرونی). حل کردن این مشکل، بسیار گران یا زمان بر است. نوشته زیر را برای کاربرد جهت های مختلف در استرالیا ببینید.
در آمریکای شمالی، بیشتر درب ها با لولاهای نصب شده در کارخانه، بر روی تیر عمودی و پایه ها قرار می گیرند. برای تعیین مکان دست، در سمت بیرون (یا سمت با ایمنی کمتر) درب بایستید. وقتی روبروی درب ایستادید، اگر لولا در سمت راست درب باشد، درب، راست بازشو است؛ و اگر لولا در سمت چپ باشد، درب چپ بازشو است.
اگر درب به سمت شما حرکت کرد، حرکت معکوس دارد؛ و اگر درب از شما دور شد، حرکت معمولی دارد.
سیستم برقی پیشرفته با کنترل ریزپردازنده برق بهینه، باز و بسته شدن بدون دردسر و با سرعت ثابت را تضمین می کند. اپراتورهای درب لولایی اتوماتیک از محدوده گسترده ای از تقاضاها را برآورده می کند؛ دقیق، راحت و با جلوه بصری.
اگر کسب وکاری را انجام می دهید که مکان هایی برای عموم مردم دارد، پس دسترسی راحت، باید یک نگرانی اصلی برای شما باشد. آیا مردم به مکان های عمومی شما به سادگی دسترسی دارند؟ چه یک فروشگاه را اداره می کنید، چه هتل، یا رستوران، یا هرشکلی از کسب وکار که با مردم سروکار دارید، دسترسی ساده و پیشرفته مانند درب های کشویی اتوماتیک منجربه تفاوت چشمگیری در دیدگاه مردم نسبت به شما خواهدشد.

New Page 1

برخی از مزایای درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک آسادر

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب
صرفه‌جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد 35 تا 50 درصد در سال
کنترل دما و ورود گردوغبار در اماکن با تردد بالا
امکان استفاده از حداکثر فضای موجود و هم‌چین تولید بر اساس اندازه محل موردنظر
بهره‌مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکان‌های خاص مثل بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها و غیره
دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی‌های جدید و مدرن و مواد اولیه باکیفیت
زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان‌ها
قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب با توجه به نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه‌روزی
این موارد تنها بخشی از ویژگی‌هایی است که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می‌کند.